Tarcza korzyści

Autonajem

Tarcza korzyści

Wybierz dostawczego Volkswagena

z tarczą korzyści w Autonajmie

Przeglądy i naprawy serwisowe w racie, a dodatkowo dwie pierwsze raty gratis lub brak opłaty za rezygnację z auta! Sam wybierz, czego Ci trzeba.

Autonajem Step-out

Rezygnujesz? Nie płacisz!

Autonajem Step-out to to niska rata zawierająca również wszystkie przeglądy, naprawy i jeszcze bardziej elastyczne zakończenie umowy, które pozwala Ci zakończyć umowę w momencie kłopotów finansowych. Pamiętaj jednak, że ta opcja wymaga wniesienia opłaty wstępnej, która wynosi 5% wartości samochodu. Wybierając tę ofertę, Twoja rata jest zawsze konkurencyjnie niska! Spłacasz bowiem jedynie utratę części wartości auta podczas użytkowania, nie całą jego wartość.

Autonajem - 2 raty gratis

Autonajem z niską ratą

W Autonajemie Volkswagen Samochody Dostawcze, w którym Twoja rata jest o wiele niższa niż w leasingu klasycznym. Dlaczego? Ponieważ nie spłacasz całego kosztu auta, a jedynie utratę jego wartości podczas użytkowania. A opłata wstępna zaczyna się już od 5%! Dodatkowo, spłacimy 2 pierwsze raty Twojego nowego Volkswagena. Pod koniec umowy to Ty decydujesz, czy zwracasz samochód dealerowi i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingowej, czy wykupujesz auto.

Zainteresował Cię autonajem?

Porozmawiajmy o Twoim nowym dostawczym Volkswagenie

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub odwiedź nasz salon

Autoweber Sp. z o.o.

ul. Łódzka 27
98-220 Zduńska Wola

Recepcja

  • Poniedziałek:8:00 - 16:00
  • Wtorek:8:00 - 16:00
  • Środa:8:00 - 16:00
  • Czwartek:8:00 - 16:00
  • Piątek:8:00 - 16:00
  • Sobota:Nieczynne
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Działu

Justyna Białecka

Recepcjonistka

Agata Puk-Wróblewska

Recepcjonistka

Arleta Milczarek